فروش دستگاه QEEG

خرید دستگاه QEEG

خرید دستگاه QEEG به یک ضرورت در اغلب بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها که در حوزه الکتروانسفالوگرافی یا همان پردازش نقشه مغزی فعالیت دارند؛ تبدیل شده است. در این مقاله تخصصی از سایت بهساز شفا تجهیز قصد داریم به طور کامل شما عزیزان را با این ابزار کاربردی در صنعت پزشکی و نحوه خرید دستگاه QEEG آشنا سازیم. پس برای درک بیشتر این موضوع مطالعه مقاله را از دست ندهید.

معرفی این دستگاه کاربردی

دستگاه‌های مختلفی در حوزه پزشکی برای کمک به تشخیص مشکلات بیمار وجود دارند. یکی از این دستگاه‌ها با کاربردی خارق‌العاده که در زمینه تشخیص مشکلات مرتبط با مغز و اعصاب وجود دارد، الکتروانسفالوگرافی یا همان مختصر  QEEG می‌باشد.

خرید دستگاه QEEG

همواره مسئله خرید دستگاه نوار مغز در میان پزشکان بسیار اهمیت دارد و اغلب آن‌ها به دنبال یک برند عالی با قدرت تشخیص بسیار دقیق هستند که یکی از بهترین برند‌های حاضر و موفق در این زمینه را بایستی EB Neuro دانست که برای خرید آن می‌توانید از طریق سایت بهساز شفا تجهیز اقدام نمایید.

اگر به شرحی دیگر بخواهیم به بررسی این تجهیز پزشکی بپردازیم بایستی بگوییم که عملکرد الکتروانسفالوگرافی دقیقا مشابه با دستگاه‌های گرفتن نوار مغز به صورت سنتی است.

چرا پزشکان  امروزه بیشتر از این دستگاه برای تشخیص کمک می‌گیرند؟

اغلب دستگاه‌هایی که در گذشته نوار مغز یک فرد را می‌گرفتند؛ دارای دقت پایینی بودند. در نتیجه؛ تشخیص بیماری به درستی صورت نمی‌گرفت و پزشک با توجه به سابقه و وضعیت بیمار تا حد امکان از دارو‌های مختلفی کمک می‌گرفت که احتمال بهبود کمی با شک همراه بود. به همین خاطر امروزه اکثر پزشکان با خرید دستگاه QEEG و بررسی نتیجه تست به سرعت تشخیص سریع داده و به بهبود بیمار کمک می‌کنند.

خرید دستگاه QEEG

چگونه پزشکان به کمک این دستگاه قادر به تشخیص مشکلات مغزی می‌شوند؟

برای کمک به تشخیص پس از انجام این تست، نوار مغزی فرد بیمار با یک فرد عادی و نرمال مورد بررسی قرار می‌گیرد و از طریق آن کلیه ناهنجاری‌های مختلف شناسایی و اختلالات مشاهده می‌گردند. در نهایت پس از تشخیص؛ پزشک قادر خواهد بود تا با تجویز دارو‌های مناسب به درمان بیمار کمک نماید. بنابراین؛ در گام ابتدایی، دقت در خرید دستگاه QEEG  بسیار حائز اهمیت است.

از طریق نقشه مغزی چه مشکلاتی تشخیص و درمان می‌گردند؟

پزشکان توسط بهترین نمونه از این دستگاه که در برند EB Neuro تولید گشته ‌است، به درمان مشکلاتی همچون کمک به رفع اضطراب، درمان افسردگی، تشخیص پانیک و هم‌چنین اختلالات دو قطبی، ناتوانی در یادگیری ، کلیه وسواس‌های فکری، درمان اختلالات خواب( نظیر بی‌خوابی یا رفع پر‌خوابی)، تشخیص آسیب‌های مغزی مانند خونریزی، تشخیص و درمان بیش‌فعالی و بسیاری مشکلات متعدد دیگر می‌پردازند.

جهت خرید دستگاه QEEG برای کمک به تشخیص انواع بیماری‌ها، از قبیل کلیه درمان‌های نوروتراپی، شما عزیزان می‌توانید همین حالا به سایت بهساز شفا تجهیز مراجعه نمایید و نسبت به خرید این دستگاه پزشکی در برند EB Neuro اقدام فرمایید.

خرید دستگاه QEEG

علت پر‌طرفدار شناختن شدن این دستگاه

تشخیص صحیح، دقیق و زودهنگام را بایستی از اصلی‌ترین علت‌های خرید این وسیله پزشکی دانست؛ چرا که دارای مزایای بی‌شمار زیر است:

قدرت تشخیص بسیار بالا در متمایز نمودن تک تک قسمت‌های مغز:

نوار نهایی و خروجی این دستگاه به طور واضح، کلیه‌ی قسمت‌های مغز را از یکدیگر متمایز می‌نماید و همین امر سبب می‌گردد تا پزشک متخصص به راحتی اطلاعات بسیار زیاد و مفیدی نسبت به تشخیص و درمان بیمار پیدا نماید.

البته بدون شک، تاثیر خرید دستگاه QEEG مناسب در این زمینه نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا؛ دستگاه‌های نامعتبر و فاقد  قدرت تشخیص صحیح کمک شایانی به تشخیص پزشک و درمان بیمار نخواهند کرد. EB Neuro همان برند نامبر‌‌وان با قدرت تشخیص بالا است. شما در حال مطالعه مقاله خرید دستگاه QEEG هستید.

خرید دستگاه QEEG

شناسایی هوش افراد:

برخی افراد نسبت به دیگران دارای میزان هوش بالاتری هستند. تشخیص اینکه چرا هوش این افراد نسبت به سایرین بالاتر است از طریق تست نوار مغز امکان‌پذیر است.

و بسیاری مزایای دیگر که این دستگاه در امر تشخیص و شناسایی بر‌عهده دارد.

از طرفی دیگر یکی از علت‌های داشتن متقاضی بسیار زیاد برای درمان به این نحو را بایستی در عدم داشتن هرگونه اختلالات جانبی بعد از تست دانست. افراد در تمامی گروه‌های سنی با خیال راحت می‌توانند پس از صلاح‌دید پزشک و بدون ذره‌ای ترس؛ این تست را انجام دهند. شما پزشکان ارجمند نیز برای خرید دستگاه QEEG در برند EB Neuro می‌توانید از سایت بهساز شفا تجهیز کمک بگیرید.

خرید دستگاه QEEG

مشخصات دستگاه QEEG

این دستگاه با برند نام‌برده که یک تجهیز پزشکی وارداتی ساخت ایتالیا است به دلیل داشتن ویژگی‌های زیر بسیار مطرح است:

  • تشخیص و حذف کلیه نویز‌های مختلف و آرتیفکت‌ها برای کسب نتیجه بهتر.

 هم‌چنان با ما در مقاله خرید دستگاه QEEG همراه بمانید.

  • انتقال دادن داده‌ها از طریق وای‌فای با سرعت بیشتر
  • داشتن قابلیت نرخ بالای ۱۶۰۰۰هرتز(سمپل ریت)
  • داشتن گواهی روز و مخصوص ایزو ۱۳۴۸۵
  • سازگاری با کلیه استیمولاتور‌های مختلف از قبیل نیدل عمقی، گرید و غیره
  • داشتن ۶۸ کانال ورودی مختلف با امکان ارتقا تا ۲۷۲ کانال

اگر پس از مطالعه این ویژگی‌های ارزشمند از الکتروانسفالوگرافی EB Neuro  قصد خرید دستگاه QEEG را پیدا نمودید؛ پیشنهاد می‌کنیم همین حالا از طریق سایت بهساز شفا تجهیز نسبت به تهیه و خرید این تجهیز واجب و ضروری برای مطب یا کلینیک خود اقدام فرمایید.

چرا بایستی سایت بهساز شفا تجهیز را برای خرید انتخاب نماییم؟

در بازار برند‌های بسیار مختلفی در زمینه تولید این دستگاه،شناسایی و تجهیزات مشکلات مغزی فعالیت دارند که برند ایتالیاتی EB Neuro را بایستی جز با‌کیفیت‌ترین آن‌ها دانست.

خرید دستگاه EEG به طور مستقیم از ایتالیا برای شما پزشکان ایرانی با یکسری مشقت‌ها روبه‌رو است. در نتیجه؛بهترین گزینه برای خرید، خرید محصول از نمایندگی معتبر و مجاز آن در ایران است. سایت بهساز شفا تجهیز به عنوان نمایندگی معتبر این برند در ایران امکان خرید را بهمراه مشاوره رایگان برای شما عزیزان فراهم نموده است.

در هنگام خرید دستگاه QEEG چه پارامتر‌هایی را در نظر بگیریم؟

حتما به اصالت لوگو، نام برند، بسته‌بندی و نوشته‌های روی آن توجه داشته باشید و دقت کنید تا همراه محصول گواهی ضمانت و گارانتی معتبر نیز وجود داشته باشد و آن‌گاه نسبت به خرید دستگاه QEEG اقدام فرمایید. قبل از هرگونه خرید و برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان جهت استعلام قیمت و نحوه خریدمحصولات

Call Now